Hakkımızda

Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Bugünden yarının stratejilerini geliştiriyoruz!
Hakkımızda

Bugünden yarının stratejilerini geliştiriyoruz!

Dijital Marka Çözümleri alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından kurulan Dijidex, kendi projeleri yanı sıra marka veya firmanızı dijital ortamda başarıya taşıyacak tasarım, reklam ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Web tasarım konusunda sektöre özel internet siteleri hazırlayarak firmanızın web ortamında var olmasını sağlamamızın yanı sıra size özel projelendirme yaparak özel dijital marka çözümleri de sunmaktayız. Hazırladığımız internet sitelerini kullanılabilirlik, güvenlik ve performans konusunda test ediyor, birikimimizi aktarıyoruz.

  • Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine, profesyonel bir ekip çalışmasına dayalı kaliteli ve zamanında teslim garantisini veren bir hizmet sunmak.
  • Kaliteli hizmetten asla ödün vermez. Beklenenden daha kaliteli hizmet ve proje yaratmaya çalışır. Müşteri memnuniyeti için bütün birikimini kullanır.
GELİŞMELER

Dijidex Takvim

  1. 2021 Ocak 20

    Kuruluş

    Marka ve firmalara özel Web Tasarım, Kurumsal Kimlik, Seo, Sosyal Medya, Adwords, Reklam ve Danışmanlık hizmeti veren yeni nesil dijital reklam ajansı olan Dijidex - Dijital Marka Çözümleri Efeler Vergi Dairesine bağlı ve Aydın Ticaret Odasına kayıt olarak 50.000 TL sermayeli olarak kurulmuştur.

    Kuruluş
EKİBİMİZ

En İyi Uzmanlarla Çalışıyoruz!

Marka ve projeniz için en iyi fikirleri sizlere sunacak ekibimizle tanışın..

shape one
shape two
shape three
shape four
shape five
shape six
shape seven